ETAPY PROJEKTU

ETAP I
Przedstawiamy się, prezentujemy portfolio. Omawiamy warunki współpracy.
ETAP II
Poznajemy indywidualne potrzeby Inwestora w celu zaprojektowania wnętrza na miarę Jego potrzeb ergonomicznych oraz upodobań estetycznych.  Rozmawiamy o stylu życia, wykorzystaniu pomieszczeń, materiałach, oświetleniu, kolorach, budżecie. Przedstawiamy i analizujemy poszczególne style wnętrzarskie i wybieramy ten, który najbardziej spełnia oczekiwania Inwestora. Wyceniamy. Podpisujemy umowę.
ETAP III
Inwentaryzujemy wnętrza. Następnie rozrysowujemy koncepcyjnie przestrzeń. Przedstawiamy kilka propozycji, z której wybieramy jedną, na której pracujemy, aż do uzyskania pełnej akceptacji Inwestora. Opracowujemy foto-realistyczną część projektu i na życzenie Inwestora nadal poprawiamy, aż do osiągnięcia całkowitej satysfakcji.
ETAP VI
Rozrysowujemy na rzuty: ściany, podłogi, sufity, zabudowy meblowe, oświetlenie i elektrykę, instalację wodno-kanalizacyjną, drzwi i okna, instalację alarmową i wentylacyjną. Na życzenie projektujemy meble. Jednocześnie przygotowujemy książkę projektową zawierającą opis projektu, zakres prac remontowych oraz wizualizacje wnętrza.
ETAP V
Prowadzimy nadzór autorski. Monitorujemy zgodność realizacji z dokumentacją i harmonogramem. Czuwamy nad jakością wykonywanych prac. Gotowy produkt oddajemy do dyspozycji Inwestora po wysprzątaniu Inwestycji.